Anasayfa
25 Şubat 2020, Salı

Karapınar °C
English (UK)

Yön.Krl.Bşk Mustafa Kemal Sözen; Ülkesi ve Milleti İçin Koyduğu Hedeflere Tavizsiz Bir Tutumla Yürüyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygıyla Anıyoruz

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Yön.Krl.Bşk. Mustafa Kemal Sözen Atatürk’ün vefatının 81. Yıldönümü münasebetiyle yayımladığı mesajda;

Kurtuluş Savaşı'nın önderi, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, dünyaya örnek olan büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 81. yılında saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. Bize bıraktığı Cumhuriyeti, ilke ve hedefleri doğrultusunda güçlü kılmak ve Türkiye’yi daha ileri seviyelere ulaştırmak  için çabamız Türk iş dünyası adına hızla devam edecektir.

Atatürk’ün “Ekonomik kalkınma, Türkiye’nin özgür, bağımsız, daima daha kuvvetli, daima daha gönençli Türkiye ülküsünün belkemiğidir”. sözüne riayet ederek O’nun yürüdüğü  yolda, güvenine layık olmak amacıyla Türkiye Cumhuriyetinin değerlerini ilelebet yaşatmak arzusunda ve çabasında olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle Ülkesi ve Milleti İçin Koyduğu Hedeflere Tavizsiz Bir Tutumla Yürüyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının yıl dönümünde Saygı ve Özlemle Anıyoruz."