Anasayfa
13 Aralık 2018, Perşembe

Karapınar -1.3°C
English (UK)

Konya Yabancı Sermayeli/Ortaklı Firmalar Buluşması

Konu: Konya Yabancı Sermayeli/Ortaklı Firmalar Buluşması

Değerli Üyemiz,

Bilindiği üzere, bir kamu kuruluşu olan Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA), bünyesindeki Yatırım Destek Ofisleri ile bölgesinin iş ve yatırım ortamını yurt içi ve yurt dışında tanıtmak, yatırım çekmek üzere faaliyet yürütmek, yatırım ortamını takip etmek ve yatırım yapacak yerli ve yabancı yatırımcıların izin ve ruhsat işlemlerini kolaylaştırmak gibi görevler üstlenmektedir.

Buradan hareketle, MEVKA Konya Yatırım Destek Ofisi öncülüğünde, 19 Aralık 2017 Salı günü saat 10.00'da Dedeman Hotel'de ilimizde faaliyet gösteren yabancı sermayeli veya ortaklı firmalarımızı bir araya getiren bir toplantı düzenlenecektir. Toplantının amacı, yabancı sermayeli veya ortaklı firmalarımızla tanışmanın yanı sıra firmalarımızın faaliyetlerini yürütmede karşılaştığı sorunları ve bu sorunlara ilişkin taleplerini öğrenmektir.

Bu minvalde, firmanızı temsilen toplantımıza katılım sağlayacak firma sahibi veya temsilcisini 1 5 Aralık  2 0 1 7 Cuma günü mesai bitimine kadar iletişim bilgileriyle birlikte Mevlana Kalkınma Ajansı’nın konyaydo@mevka.org.tr  adresine mail yoluyla bildirmenizi istirham ederiz.