Anasayfa
16 Haziran 2019, Pazar

Karapınar 13.3°C
English (UK)

KATSO YÖNETİMİ BANKA MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçemizde faaliyet gösteren banka müdürleri ile Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde bir araya geldiler.

Toplantıya KATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen, KATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Ziraat Bankası Şube Müdürü Bülent Acar, Halk Bankası Şube Müdürü Ali İhsan Yaman, Türkiye İş Bankası Şube Müdürü Engin Akdoğan, Finansbank Şube Müdürü Mehmet Pekçetin ve Denizbank Şube Müdürü Alper Yüksekdağ katıldı.

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen, üyelerinden bankalarla ilgili birtakım sorunlar geldiğini ve bu sorunları karşılıklı görüşüp aşmak adına böyle bir toplantı düzenlediklerini söyledi. Mevcut şartlardan daha güçlü çıkabilmek adına banka temsilcilerinin de görüşlerini almak istediklerini açıklayan Başkan Sözen, "Mevcut şartlar belli. Bu şartlar içerinden en sağlıklı şekilde çıkabilmenin yollarını aramalıyız. Bu zorlukların altından çok rahat kalkacağımıza inancımız tamdır. Bunu da bankalar ve reel sektör omuz omuza vererek beraberce başaracağız" dedi.