Anasayfa
16 Haziran 2019, Pazar

Karapınar 14°C
English (UK)

Aile Şirketlerinde Yönetim ve Kurumsallaşma Paneli

Sayın Üyemiz,

Mevlana Kalkınma Ajansı ve Konya Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Aile Şirketlerinde Yönetim ve Kurumsallaşma Paneli, alanında uzman ve tecrübeli kişilerin panelist olarak katılımlarıyla 18 Ekim 2018 Perşembe günü (yarın) saat 13.30’da Konya Bayır Diamond Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ’ın moderatör olarak katılacağı panelde, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, TAİDER (Aile İşletmeleri Derneği) Başkanı Aydın Öğücü, TKYD (Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği) Başkanı Ali Aydın Pandır, KARDE A.Ş. Yönetim Danışmanlığı Koordinatörü Dr.Murat Küçükbezirci ve Thales Bilişim Genel Müdürü Sedat Bal panelist olarak katılacaklardır.

Aile şirketlerinin etkin yönetimi,  karşılaşılan zorluklar, aile şirketlerinin değişme uyum sağlaması, kurumsal yönetim, şirketler için aile anayasası, yönetimdeki aile bireyleri arasında iletişim ve finansal planlama gibi konuların değerlendirileceği, ayrıca karşılaşılan sıkıntılarda ne tür yolların izlenmesi gerektiğinin de ele alınacaktır.

Bilgilerinize Sunarız.

Kayıt için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScz4buXC1p9dwOEnkIKxMhIxn510aIAqMYWunH0o8l9Z--sww/viewform